SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kakfat på fot 5213557
nr 521 3557
Kakfat på fot
nysilver, 1870-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 april 2008
kl 17:52:40
300 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.